Cerere lider National Guard.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cerere lider National Guard.

Mesaj Scris de Additzzu12 la data de Vin Feb 12, 2016 5:13 pm

Nume :Additzzu
Factiunea in care vrei lider :National Guard.
Varsta ta:16.
De ce crezi ca meriti aceasta factiune?:E una dintre cele mai importante factiuni de pe server, in care trebuie sa fie doar membrii care stiu sa lucreze bine in echipa si care stiu sa faca acel lucru care le este in fata, cat mai bine. Consider ca sunt un membru potrivit acestei factiuni, deoarece stiu cu ce se ocupa, am mai fost in PD, si pot sa rezolv orice problema ce imi sta in cale. Activitatea pe care o am pe server consider ca este un plus acestei factiuni, deoarece pot rezolva multe misiuni, fara probleme.
Stii regulamentul serverului si al factiunii in care vrei sa intri? : Da/Nu:Da.
O scurta descriere a ta:Sunt o persoana de treaba, cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac prieteni noi, sa descopar multe lucruri noi si sa am parte de ele. Nu imi place sa ma laud sau sa ma cert. Imi place sa stau acolo unde imi este locul. Sunt o persoana descurcareata, imi place sa fac unele lucruri pe cont propriu. Incerc sa fac acel lucru cat pot eu de bine, si nu il las niciodata neterminat. Imi ajut prietenii la nevoie, oricand au nevoie de mine, sau eu de ei. Nu astept ceva in schimb de la ei pe moment. Vreau doar sa imi ramana prieteni. Imi place foarte mult si munca in echipa, dar doar atunci cand e nevoie de ea.
Additzzu12

Data de înscriere : 12/02/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere lider National Guard.

Mesaj Scris de SoLeko la data de Vin Feb 12, 2016 5:22 pm

La 20:30 alegem liderii .
SoLeko
Admin

Data de înscriere : 29/01/2016
Varsta : 15
Localizare : Tulcea