Cerere lider Zonga

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cerere lider Zonga

Mesaj Scris de Zonga la data de Vin Feb 12, 2016 4:57 pm

Nume : Zonga
Factiunea in care vrei lider : As prefera in F.B.I sau LSPD sunt serios si activ. Optional ( School Instructors ) sper sa imi fie acordata o sansa la departament.
Varsta ta: 16 ani.
De ce crezi ca meriti aceasta factiune?: Pentru ca am mai fost in ele si pe alte servere si stiu super bine regulamentul , pentru ca am experienta in samp si pentru ca sunt foarte activ si responsabil.
Stii regulamentul serverului si al factiunii in care vrei sa intri? : Da.
O scurta descriere a ta: Ma numesc Mihai , am 16 ani si locuiesc in orasul Giurgiu.Sunt un baiat glumet, îmi place sa-mi fac prieteni noi si sa cunosc oameni mereu, îmi plac foarte mult jocurile si îi respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult.Sunt o fire calma, amabila , sociabila si cu bun simt. Imi place sa imi indeplinesc intotdeauna obiectivele, si imi place sa nu renunt niciodata la ceva ce imi doresc cu adevarat. Sunt tipul de persoana care se imprieteneste usor cu orice, oriunde merge.Seriozitatea este principala mea calitate, cu ajutorul acesteia ma descurc in orice situatie si fac totul cat mai bine cu putinta.Gândesc mereu pozitiv. Desi ma supar uneori repede, iert usor. Îmi place sa socializez si sa ma distrez, dar cand vine vorba de munca, totul se schimba imediat. Cam atat am de spus despre mine, si sper sa ne cunoastem mai bine.

Zonga

Data de înscriere : 12/02/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere lider Zonga

Mesaj Scris de SoLeko la data de Vin Feb 12, 2016 5:02 pm

Frumoasa cerere.
La 20:30 daca vei fi on poti intra in factiunea dorita.
SoLeko
Admin

Data de înscriere : 29/01/2016
Varsta : 15
Localizare : Tulcea

Vezi profilul utilizatorului http://blueliferpg.forumz.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum